Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Oblicz wysokość należnego odszkodowania

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojej szkody i sprawdź szacunkową wartość należnego Ci odszkodowania.

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex to kancelaria odszkodowawcza, która od 10 lat zajmuje się profesjonalną obsługą wszystkich rodzajów szkód. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta po uzyskaniu wysokiego i godnego odszkodowania. Stawiamy na profesjonalizm, a także skuteczne i szybkie działanie. Codex posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań odszkodowawczych na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 20 tys. zadowolonych klientów. Szczycimy się 99% skutecznością w prowadzonych sprawach z zakresu odzyskiwania odszkodowań.

Dochodzenie odszkodowań – do kogo skierowana jest oferta Codex?

Nasze usługi kierujemy do wszystkich osób poszkodowanych w wypadkach m. in. kierowców, pasażerów, motocyklistów, rowerzystów. Pomagamy wszystkim, którzy nie przyczynili się do powstania wypadku.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych telefonicznych konsultacji odszkodowawczych lub osobistego spotkania z naszymi przedstawicielami terenowymi (m. in. Warszawa, Poznań, Rzeszów, Kraków, Poznań, Opole i inne). Odzyskiwanie odszkodowań z Codex to gwarancja sukcesu, sprawdź niezobowiązująco naszą ofertę! Nasi specjaliści po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu przedstawią Ci możliwości dochodzenia roszczeń i przybliżoną wysokość odszkodowania.

Nasza kancelaria jest skuteczna dochodzenie odszkodowań odbywa się na zasadzie „efektu”. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a nasze honorarium stanowi prowizja pobierana po skutecznym uzyskaniu wysokiego odszkodowania. Ogromną zaletą Codex jest prosty i przejrzysty sposób działania. Nasza umowa nie zawiera żadnych „kruczków”, prowadzenie sprawy dla naszych klientów odbywa się bez ponoszenia nakładów finansowych.

Nie zwlekaj z odzyskiwaniem odszkodowań – czas nie działa na Twoją korzyść!

W sferze postępowań odszkodowawczych okres przedawnienia wynosi 3 lata, w szczególnych przypadkach może być przedłużony do nawet 20 lat. Nie należy jednak zwlekać z dochodzeniem odszkodowań. Czas nie działa na korzyść Klienta, niepotrzebna zwłoka może mieć negatywny wpływ na materiał dowodowy w sprawie. Przedłużanie podjęcia decyzji o odzyskiwaniu odszkodowań może skutkować obniżeniem jego wysokości. Dlatego nie zwlekaj i zgłoś się do specjalistów Codex. Dowiedz się o jakie pieniądze możemy dla Ciebie zawalczyć. Wstępna analiza sprawy i przedstawienie oferty jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące! Nie odbieraj sobie szansy na wysokie odszkodowanie z OC i AC. Dochodzenie odszkodowań nie musi być trudne, nasi specjaliści wyręczą Cię we wszystkich formalnościach.