Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowanie komunikacyjne

Oblicz wysokość należnego odszkodowania

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojej szkody i sprawdź szacunkową wartość należnego Ci odszkodowania.

Wypadki to traumatyczne zdarzenia, które niestety na dobre wpisały się w codzienny pośpiech. Wystarczy zaledwie chwila nieuwagi, by wypadek odmienił nasze dotychczasowe życie. Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od 10 lat skutecznie uzyskuje wysokie odszkodowania komunikacyjne dla Klientów na terenie całego kraju. My wiemy, jak ważne są środki finansowe umożliwiający szybki powrót do zdrowia. Z naszą pomocą możesz w krótki czasie dalej realizować swoje życiowe plany.

Oferta odszkodowawcza Codex skierowana jest do wszystkich osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Świadczymy odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych dla pieszych, rowerzystów, motocyklistów, pasażerów i kierowców. Pomagamy też rodzinom, które na skutek wypadku straciły bliską osobę.

Odszkodowanie komunikacyjne – Codex to gwarancja uzyskania najwyższej stawki

Odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych odbywa się w większości przypadków z polisy OC sprawcy. W sytuacjach, gdy sprawca nie został ustalony lub nie posiadał ważnego OC roszczenia odszkodowawcze kierujemy do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc w uzyskaniu:

a) odszkodowanie komunikacyjne:

– zwrot kosztów zakupu leków

– zwrot kosztów na zwiększone potrzeby żywieniowe i rehabilitacyjne

– zwrot kosztów poniesionych na wizyty u lekarzy specjalistów

– zwrot kosztów związanych z pobytem w szpitalu

– zwrot kosztów poniesionych na zakup przyrządów rehabilitacyjnych i protez

– zwrot kosztów na zakup opatrunków

– zwrot kosztów poniesionych na dodatkową opiekę

– zwrot kosztów na dojazdy do placówek medycznych

b) zadośćuczynienie za doznane straty fizyczne i psychiczne

c) wyrównanie z tytułu utraconego dochodu

d) renta wyrównawcza

e) renta na zwiększone potrzeby

f) renta z tytułu niezdolności do pracy

g) zwrot kosztów poniesionych na przekwalifikowanie zawodowe

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych telefonicznych konsultacji odszkodowawczych lub osobistego spotkania z naszymi przedstawicielami terenowymi (m. in. Warszawa, Poznań, Kraków, Rzeszów, Lublin i inne). Skontaktuje się z nami i dowiedz się o jakie kwoty świadczeń odszkodowawczych możesz się ubiegać. Odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych z Codex to gwarancja sukcesu. Przyjmujemy prosty model rozliczeniowy pobierając prowizję jedynie po skutecznie zakończonym postępowaniu odszkodowawczym.