Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Oblicz wysokość należnego odszkodowania

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojej szkody i sprawdź szacunkową wartość należnego Ci odszkodowania.

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex świadczy kompleksową i profesjonalną pomoc w uzyskiwaniu odszkodowania po wypadku komunikacyjnym. Nasza oferta skierowana jest do poszkodowanych m. in. kierowców, pieszych, pasażerów, motocyklistów i rowerzystów. Pomagamy również w uzyskaniu odszkodowania za wypadek rodzinom, które straciły osobę bliską.

Codex uzyskuje odszkodowania komunikacyjne na najwyższym poziomie. Nasze bogate doświadczenie w obsłudze spraw odszkodowawczych pozwoliło nam wypracować skuteczny model uzyskiwania roszczeń w wysokich stawkach. Pomagamy w dochodzeniu:

- odszkodowania za wypadek komunikacyjny m. in. zwrot kosztów poniesionych na leczenie, leki, sprzęt rehabilitacyjny, protezy, dojazdy do placówek medycznych, konsultacje medyczne

- zadośćuczynienia za doznane krzywdy fizyczne i psychiczne

- wyrównania z tytułu utraconego dochodu

- renty wyrównawczej na zwiększone potrzeby

- renty wyrównawczej z tytułu szkód trwałych

- zwrotu kosztów poniesionych na przekwalifikowanie zawodowe

Dlaczego warto odzyskiwać  odszkodowania za wypadek komunikacyjny z Codex?

Kancelaria odszkodowawcza Codex obecna jest w branży odszkodowawczej już od 10 lat. W tym czasie zaufało nam ponad 18 tys. Klientów. Wśród innych firm wyróżniamy się uzyskiwaniem najwyższych kwot odszkodowań za wypadek komunikacyjny. Średnie uzyskane roszczenie odszkodowawcze wynosi 58 tys. zł. Nawiązując z nami współprace otrzymujesz:

- indywidualnego doradcę

- kompleksową obsługę prawną na każdym etapie

- reprezentację we wszystkich formalnościach

- reprezentację w negocjacjach z ubezpieczycielem

- możliwość korzystania z zaprzyjaźnionych placówek medycznych

Jesteśmy skuteczni, dlatego u nas płacisz tylko za efekt! Pobieramy prowizję po skutecznym uzyskaniu odszkodowania po wypadku komunikacyjnym. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Miałeś wypadek? Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych i dowiedz się jakie możemy uzyskać dla Ciebie odszkodowanie za wypadek.