Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Oblicz wysokość należnego odszkodowania

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojej szkody i sprawdź szacunkową wartość należnego Ci odszkodowania.

Zaniżone odszkodowania po wypadku to zmora dla wielu poszkodowanych. Niestety firmy ubezpieczeniowe potrafią drastycznie obniżać przyznawane roszczenia odszkodowawcze. Bez odpowiedniego doświadczenia skuteczne negocjacje z ubezpieczycielem stają się praktycznie niemożliwe. Nie warto skazywać się na brak środków, tak potrzebnych przy leczeniu powypadkowym. Centrum Obsługi Codex od 10 lat skutecznie uzyskuje wysokie odszkodowania po wypadku na terenie całego kraju. Z nami uzyskasz nawet o 70% wyższe odszkodowanie powypadkowe, niż działając samodzielnie.

Codex to sztab doświadczonych specjalistów, którzy każdego dnia rzetelnie reprezentują Klientów. Możesz liczyć na naszą pomoc jeśli:

- miałeś wypadek

- ubezpieczyciel nie wypłacił Ci odszkodowania

- ubezpieczyciel zaniżył wysokość należnego Ci odszkodowania

- straciłeś w wypadku bliską osobę

Wysokie odszkodowanie po wypadku to możliwość szybkiego powrotu do zdrowia.

Codex dla swoich Klientów uzyskuje:

- Odszkodowanie – jednorazowe świadczenie pieniężne, które ma na celu pokrycie wszelkich kosztów poniesionych na leczenie, zakupów leków i rehabilitację. Odszkodowanie ma na celu też zrekompensowanie strat materialnych poniesionych na skutek tego zdarzenia. Dodatkowo odszkodowanie ma umożliwić powrót do życia zawodowego i może pokrywać przekwalifikowanie lub przeszkolenie zawodowe.

- Odszkodowanie za utracony dochód – wielu poszkodowanych na skutek wypadku musi zrezygnować z pracy. Poszkodowani mają prawo ubiegać się o rekompensatę z tytułu utraconego dochodu.

- Renta – poszkodowani mogą starać się o rentę wyrównawczą. Świadczenie to ma na celu pokrycie kosztów z tytułu zwiększonych potrzeb na opiekę medyczną i leczenie.

- Zadośćuczynienie – to rekompensata za poniesione krzywdy fizyczne i psychiczne. Firma ubezpieczeniowa jest zobowiązana do wypłaty zadośćuczynienia za poniesiony ból i cierpienie.

Zapraszamy do bezpłatnych konsultacji telefonicznych lub osobistego spotkania z naszymi przedstawicielami terenowymi m. in. Warszawa, Rzeszów, Lublin, Kraków, Poznań i inne. Odszkodowanie wypadkowe nie musi być utrapieniem. Skorzystaj z pomocy Codex i ciesz się szybkim  wpływem środków na konto. Rozliczamy się prowizją tylko po skutecznym uzyskaniu odszkodowania. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych.