Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Oblicz wysokość należnego odszkodowania

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojej szkody i sprawdź szacunkową wartość należnego Ci odszkodowania.

Miałeś wypadek przy pracy? Codex uzyska dla Ciebie najwyższe odszkodowanie za wypadek w pracy. Nasza kancelaria posiada bogate doświadczenie w świadczeniu pomocy odszkodowawczej poszkodowanym w wypadkach przy pracy. Codex to specjaliści z wieloletnią praktyką w prowadzeniu postępowań odszkodowawczych, zaufaj nam i ciesz się wysokim odszkodowaniem.

Odszkodowanie za wypadek przy pracy – co obejmuje?

Wypadek przy pracy to zdarzenie nagłe, które zostało spowodowane przyczyną zewnętrzną i nastąpiło w związku z realizacją poleceń służbowych lub innych czynności świadczonych na rzecz pracodawcy. Odszkodowanie za wypadek w pracy obejmuje, również czas kiedy pracownik jest w dyspozycji pracodawcy, lecz znajduje się pomiędzy firmą, a miejscem w którym wykonuje polecenia służbowe.

Codex skutecznie dochodzi odszkodowań powypadkowych w pracy. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową i profesjonalną obsługę ich sprawy. Świadczymy pomoc przy ustalaniu świadków i okoliczności zaistniałego zdarzenia. Nasi specjaliści w Twoim imieniu skompletują dokumentację dowodową niezbędna przy dochodzeniu odszkodowania za wypadek w pracy. Poszkodowani bardzo często obawiają się dochodzenia odszkodowania. Należy bezwzględnie podkreślić, że w sytuacjach, gdy do zdarzenia doszło z winy pracodawcy świadczenie odszkodowawcze jest bezwzględnie należne. To środki finansowe, które pozwalają poszkodowanym na powrót do zdrowia i spokojne patrzenie w przyszłość.

Odszkodowanie powypadkowe, o jakie świadczenia możesz się ubiegać?

Codex pomaga swoich Klientom uzyskać:

– zadośćuczynienie za poniesione straty fizyczne i psychiczne,

– zwrot kosztów poniesionych na leczenie.

Centrum Obsługi powypadkowej Codex szczyci się najwyższą skutecznością w dochodzeniu odszkodowania za wypadek w pracy. U nas płacisz tylko za sukces, dlatego prowizję pobieramy po skutecznym zakończeniu postępowania. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji i dowiedz jakie odszkodowanie za wypadek w pracy Ci się należy.