Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowanie z oc sprawcy

Oblicz wysokość należnego odszkodowania

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojej szkody i sprawdź szacunkową wartość należnego Ci odszkodowania.

Wypadek może mieć kolosalny wpływ na życie poszkodowanego. Często jeden moment potrafi pokrzyżować wszystkie życiowe plany i odebrać zdrowie. Powrót do stanu sprzed wypadku może zdecydowanie ułatwić wysokie odszkodowanie z OC sprawcy wypadku.

Komu należy się odszkodowanie z OC?

Świadczenie to przysługuje każdemu poszkodowanemu, który nie był sprawcą wypadku. Każdy uczestnik feralnego zdarzenia, który nie przyczynił się całkowicie do niego może złożyć swoje roszczenie do ubezpieczyciela u którego sprawca wykupił polisę OC. O odszkodowanie nie może ubiegać się sprawca wypadku.

Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych nie jest jednak proste. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że firmy ubezpieczeniowe potrafią rażąco zaniżyć wysokość odszkodowania z OC sprawcy. Bez odpowiedniej wiedzy prawnej i zdolności negocjacyjnych wywalczenie godnego odszkodowania może być trudne. Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od 10 lat skutecznie uzyskuje wysokie odszkodowanie z OC sprawcy dla swoich Klientów. Z doświadczonym prawnikiem u boku możesz uzyskać nawet o 70% wyższą kwotę. Decydując się na współpracę z Codex otrzymujesz:

- fachową ocenę rozmiaru szkody

- rzetelne skompletowanie niezbędnej dokumentacji

- reprezentację na każdym etapie sprawy

- doradztwo indywidualnego specjalisty

- pomoc prawną

- bieżące monitorowanie postępów w sprawie

- wypłata odszkodowania z OC sprawcy w ciągu 14 dni od wpływu środków

Jesteśmy skuteczną kancelarią odszkodowawczą, dlatego z wszystkim Klientami rozliczamy się honorarium pobieranym po uzyskaniu odszkodowania. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Szczycimy się 99% skutecznością w uzyskiwaniu wysokich odszkodowań na terenie całego kraju.

O jakie odszkodowanie z oc sprawcy możesz się ubiegać?

Codex uzyskuje następujące świadczenia odszkodowawcze:

- odszkodowanie za szkodę rzeczową

- odszkodowanie za szkodę osobową

- wyrównanie z tytułu utraconego dochodu

- renta wyrównawcza

- zadośćuczynienie za krzywdy psychiczne i fizyczne

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji telefonicznych lub osobistych z naszymi przedstawicielami terenowymi (m. in. Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin i inne)