Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Oblicz wysokość należnego odszkodowania

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojej szkody i sprawdź szacunkową wartość należnego Ci odszkodowania.

Wypadek komunikacyjny może odmienić życie poszkodowanego. Chwila pośpiechu, nieuwagi i nasze wszystkie plany mogą ulec zniszczeniu. Każdego dnia wiele osób staje się uczestnikami kolizji drogowych, które skutecznie odciskają piętno na ich zdrowiu i psychice. W szybkim powrocie do życia sprzed wypadku może pomóc wysokie odszkodowanie z OC sprawcy wypadku.

Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny komu się należy?

Roszczenie odszkodowawcze przysługuje każdemu poszkodowanemu w wypadku komunikacyjnym m. in. pieszemu, rowerzyście, motocykliście, kierowcy, pasażerowi. O odszkodowanie po wypadku drogowym może ubiegać się każdy kto nie przyczynił się w znacznym stopniu do zdarzenia. O świadczenie odszkodowawcze może ubiegać się także rodzina poszkodowanego, która na skutek wypadku straciła bliskiego. Roszczenie to nie przysługuje tylko sprawcy wypadku.

Jak uzyskać wysokie odszkodowanie po wypadku drogowym?

Negocjacje z Towarzystwem Ubezpieczeniowym nie są zadaniem prostym. Jak pokazuje praktyka w wielu przypadkach samodzielne dochodzenie odszkodowania od sprawcy wypadku skutkuje zaniżeniem jego wysokości. Brak wiedzy i nieznajomość technik negocjacyjnych skutecznie zamyka nam drogę do uzyskania wysokich świadczeń. Jeśli nie czujemy się na siłach i nie posiadamy odpowiedniego doświadczenia, warto skorzystać z usług doświadczonej kancelarii odszkodowawczej. Wysokie odszkodowanie po wypadku drogowym jest Ci należne, skorzystaj z profesjonalnej pomocy prawnej i ciesz się ze środków na swoim koncie.

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od 10 lat skutecznie uzyskuje godne odszkodowanie po wypadku drogowym dla swoich Klientów. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz:

- kompleksową obsługę prawną

- osobistego doradcę

- reprezentację we wszystkich czynnościach związanych ze sprawą

- możliwość skorzystania z leczenia w zaprzyjaźnionych placówkach medycznych

Jesteśmy skuteczni nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Nasze wynagrodzenie to prowizja pobierana po skutecznym uzyskaniu odszkodowania. Wypadek drogowy, samochodowy nie musi przekreślać życiowych planów. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych i dowiedz się o jakie odszkodowanie po wypadku drogowym możemy dla Ciebie zawalczyć.