Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowanie za śmierć

Oblicz wysokość należnego odszkodowania

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojej szkody i sprawdź szacunkową wartość należnego Ci odszkodowania.

Strata ukochanej osoby w wypadku przynosi niewiarygodne cierpienie. Nic nie jest w stanie wypełnić pustki po członku rodziny. My wiemy jak ciężki jest to dla Państwa czas. Dlatego prowadząc negocjacje z ubezpieczycielem o godne odszkodowanie za śmierć bliskiego ograniczamy udział rodziny do niezbędnego minimum. Podpisując umowę z Centrum Obsługi Powypadkowej Codex zyskują Państwo obsługę na najwyższym poziomie wraz z kompleksową reprezentacją na każdym etapie sprawy.

Straciłeś w wypadku ukochaną osobę? Z nami uzyskasz najwyższe odszkodowanie za śmierć

Straty ukochanej osoby nie zrekompensują żadne środki finansowe. Należne jednak odszkodowanie z OC za śmierć pozwoli Państwu pewniej spoglądać w przyszłość. Nasi specjaliści doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z przebiegiem postępowania. Konsultacje odszkodowawcze oferowane przez Codex są całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące. Wystarczy napisać lub zadzwonić, a nasi doradcy służą fachową i rzetelną obsługą.

Odszkodowanie za śmierć – kto jest zobowiązany do wypłaty środków?

Kancelaria Codex od 10 lat skutecznie uzyskuje najwyższe odszkodowania za śmierć bliskich. Podmiotem odpowiedzialnym do wypłaty świadczenia odszkodowawczego i zadośćuczynienia jest zawsze ubezpieczyciel u którego sprawca wypadku wykupił polisę OC. W sytuacjach gdy nie został on ustalony lub nie posiadał ważnego OC zwracamy się o wypłatę świadczeń do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Odszkodowanie z OC za śmierć jest należne rodzinie i najbliższym zmarłego. Z nami mogą Państwo zawalczyć o następujące roszczenia odszkodowawcze:

- zadośćuczynienie za śmierć – to świadczenie pieniężne mające na celu próbę rekompensaty za poniesiony ból i cierpienie . Przysługuje wszystkim osobom, którym zmarły był bliski, niekoniecznie spokrewnionym lub spowinowaconym.

- odszkodowanie – rodzina, która po śmierci bliskiego znalazła się w trudnej sytuacji finansowej może ubiegać się o odszkodowanie. To świadczenie obejmuje najbliższą rodzinę zmarłego. W przypadku dalszych krewnych możliwa jest wypłata jednorazowego świadczenia, gdy zmarły wspierał ich finansowo.

- renta – w sytuacjach, gdy zmarły był jedynym żywicielem rodziny bliscy mogą ubiegać się o wypłatę renty.

- zwrot kosztów pogrzebu – jest to świadczenie odszkodowawcze mające na celu zapewnienie zmarłemu godnego pochówku.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z bezpłatnej analizy sprawy. Nasi specjaliści odpowiedzą jakie odszkodowanie za śmierć jest Państwu należne. Kancelaria Codex jest skuteczna, a nasze honorarium pobieramy jedynie po uzyskaniu dla Państwa godnego odszkodowania.