Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Oblicz wysokość należnego odszkodowania

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojej szkody i sprawdź szacunkową wartość należnego Ci odszkodowania.

Śmierć bliskiej osoby w wypadku to najgorsze wydarzenie w życiu każdego człowieka. Tak wielkiej straty nie jest w stanie już nic zrekompensować. Wielkiej pustki powstałej po śmierci ukochanego człowieka nie jest prosto wypełnić. Nasza kancelaria, dzięki wieloletniemu doświadczeniu wie jak wielką tragedię przeżywają rodziny zmarłych w wypadku. Od 10 lat godnie reprezentujemy ich interesy w uzyskiwaniu najwyższych świadczeń odszkodowawczych. Żadna rodzina nie powinna zapominać, że odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej jest im zgodnie z literą prawa należne. Uzyskane pieniądze mogą pomóc pewniej spoglądać w przyszłość.

Uzyskując odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby z Codex masz pewność wywalczenia najwyższej stawki

Kancelaria odszkodowawcza Codex uzyskuje odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej z polis OC sprawcy. W sytuacji gdy nie posiadał on ważnej polisy lub nie został ustalony zwracamy się z roszczeniem do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Nasi klienci płacą nam jedynie za sukces. Nie pobieramy opłat wstępnych, a jedynie prowizje po zakończonym postępowaniu odszkodowawczym. Codex pomoże Ci uzyskać:

- zadośćuczynienie za poniesiony ból i cierpienie

- odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej (mające na celu poprawę pogorszonej sytuacji finansowej)

- zwrot kosztów godnego pochówku

- rentę dla najbliższej rodziny zmarłego

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych. Nasi specjaliści za darmo przeanalizują sprawę i odpowiedzą jakie odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej jest należne.