Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Oblicz wysokość należnego odszkodowania

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojej szkody i sprawdź szacunkową wartość należnego Ci odszkodowania.

Mama to najważniejsza osoba dla każdego człowieka. Jej strata na skutek wypadku to najbardziej bolesne doświadczenie, jakie może spotkać każde dziecko. Pozostająca po śmierci trauma towarzyszy nam całymi latami. W tym trudnym czasie nie powinniśmy zapominać o przysługujących nam prawach. Odszkodowanie za śmierć matki pozwoli każdemu dziecku spojrzeć pewniej w przyszłość. Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od 10 lat skutecznie pomaga uzyskiwać najwyższe świadczenia odszkodowawcze.

Odszkodowanie za śmierć matki – dlaczego warto wybrać Codex?

Nasza kancelaria to sztab doświadczonych specjalistów, którzy wkładają w swoją pracę maksimum zaangażowania. Decydując się na oddanie sprawy do Codex otrzymujesz:

- kompleksową obsługę odszkodowawczą

- indywidualnego doradcę i prawnika

- profesjonalną reprezentację w negocjacjach z ubezpieczycielem

- reprezentację we wszystkich czynnościach związanych z postępowaniem

- bieżący monitoring prawidłowości postępowania

- wypłatę odszkodowania w ciągu 7 dni od zaksięgowania wpłaty na konto

Codex to połączenie wiedzy i doświadczenia gwarantujące sukces

Dochodzenie odszkodowania nie jest zadaniem prostym. Nasi specjaliści wykazują się każdorazowo wiedzą prawniczą i ogromnym doświadczeniem w negocjacjach z ubezpieczycielem. Osoby nie posiadające odpowiedniego przygotowania prawnego nie uzyskują tak wysokich odszkodowań jak zawodowi doradcy.

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych. Nasi specjaliści niezobowiązująco przeanalizują każdą sprawę i powiedzą o jakie odszkodowanie za śmierć matki możemy się ubiegać. Codex nie pobiera żadnych opłat wstępnych, a jedynie honorarium po skutecznie zakończonym postępowaniu odszkodowawczym.