Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Oblicz wysokość należnego odszkodowania

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojej szkody i sprawdź szacunkową wartość należnego Ci odszkodowania.

Strata ojca w wypadku to niesamowite przeżycie dla każdego dziecka. W jednej chwili tracimy wzór do naśladowania i przyjaciela. Nikt nie jest w stanie wycenić krzywdy, jaką ponosi człowiek w tak trudnej sytuacji. Nie należy jednak zapominać o należnych świadczeniach odszkodowawczych, które mogą ułatwić dalsze funkcjonowanie po stracie bliskiego.

CODEX to specjaliści i prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w branży odszkodowawczej

Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX wie jak skutecznie uzyskiwać wysokie odszkodowanie za śmierć ojca. Nasza kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną na każdym etapie postępowania. Wiemy z jakim bólem zmagają się nasi Klienci, dlatego ich udział w sprawie jest ograniczany do minimum. Podpisując umowę z CODEX nie musisz się już niczym przejmować. Nasi specjaliści zapewnią Ci godną reprezentację w negocjacjach z ubezpieczycielem.

Odszkodowanie za śmierć ojca – o jakie świadczenia możesz się ubiegać?

CODEX od 10 lat pomaga w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych osobom, które straciły bliskiego na skutek wypadku. Z nami uzyskasz:

- zadośćuczynienie za doznany ból i cierpienie

- odszkodowanie za pogorszoną sytuację materialną

- zwrot kosztów pogrzebu

- rentę

Nasza kancelaria jest skuteczna, dlatego nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Nasi Klienci płacą nam za sukces, a nasze honorarium to prowizja pobierana po skutecznym zakończeniu postępowania. Uzyskaj wysokie odszkodowanie za śmierć ojca z CODEX i spoglądaj pewniej w przyszłość.