Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Oblicz wysokość należnego odszkodowania

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojej szkody i sprawdź szacunkową wartość należnego Ci odszkodowania.

Strata bliskiego na skutek wypadku jest niezwykle traumatycznym przeżyciem. Nic tak jednak nie przytłacza człowieka jak śmierć ukochanego rodzica. Powstałej pustki już nic nie jest w stanie wypełnić. Dzieci w tym trudnym czasie często zapominają o swoich prawach, a wśród nich o roszczeniach odszkodowawczych. Należy bezwzględnie podkreślić, że każde dziecko, które straciło w wypadku rodzica ma prawo do dochodzenia odszkodowania za śmierć.

Ile wynosi odszkodowanie za śmierć? O jakie środki możemy dla Ciebie zawalczyć

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex skutecznie od 10 lat pomaga uzyskiwać najwyższe odszkodowanie za śmierć rodzica. Negocjacje z ubezpieczycielem nie są zadaniem prostym do realizacji. Nasi specjaliści wykazują się w czasie postępowania wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Każdy doradca wkłada maksimum zaangażowania w prowadzone sprawy odszkodowawcze. Nie wiesz o jaką kwotę możesz się ubiegać? Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych i dowiedz się ile wynosi odszkodowanie za śmierć rodzica w Twojej sprawie. Nasza bogata praktyka pozwala nam niezwykle dokładnie wyceniać szkody. Zadzwoń, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania niezobowiązująco i bezpłatnie.

Dlaczego warto uzyskiwać odszkodowanie za śmierć rodzica z Codex?

Codex świadczy kompleksową obsługę spraw odszkodowawczych. U nas płacisz jedynie za sukces, a prowizja pobierana jest po skutecznym uzyskaniu odszkodowania. Nie pobieramy opłat wstępnych i nie obciążamy naszych Klientów żadnymi kosztami dodatkowymi. Z nam zawalczysz o:

– zadośćuczynienie

– odszkodowanie

– rentę

– zwrot kosztów pogrzebu