Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Oblicz wysokość należnego odszkodowania

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojej szkody i sprawdź szacunkową wartość należnego Ci odszkodowania.

Śmierć syna to zawsze ogromna tragedia dla rodziców. Ukochane dziecko i często podpora rodziny odchodzi na skutek tragicznego wypadku pozostawiając po sobie pustkę. Pogodzenie się z tak strasznym wydarzeniem nie jest proste. W natłoku negatywnych emocji rodzice zapominają o przysługujących im prawach. Należy bezwzględnie podkreślić, że przysługuje im odszkodowanie za śmierć syna. Żadne pieniądze nie są w stanie zrekompensować tak wielkiej straty. Środki finansowe pomogą jednak  pomóc pewniej spoglądać w przyszłość po śmierci osoby bliskiej.

Odszkodowanie za śmierć syna – jak ustalić jego wysokość?

Należy nadmienić, że odszkodowanie za śmierć syna to forma rekompensaty za poniesiony ból i cierpienie. W sytuacjach gdy syn wspierał finansowo rodziców wysokość świadczenia odszkodowawczego musi ten fakt uwzględniać. O roszczenie to może wnioskować jedynie najbliższa rodzina – rodzice. Ubezpieczyciel przed ustaleniem wysokości odszkodowania za śmierć syna wnikliwie analizuje sprawę. Postępowanie ma na celu ustalenie jak bliskie relacje łączyły zmarłego z rodzicami. Warto podkreślić, że więź tą należy poprzez odpowiednią argumentację udowodnić. Tylko od rzetelnie sporządzonej dokumentacji zależeć będzie wysokość uzyskanego świadczenia pieniężnego. Odszkodowanie za śmierć syna zazwyczaj opiewa na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Negocjacje z ubezpieczycielem nie są proste! Doświadczona kancelaria odszkodowawcza to gwarancja sukcesu

Brak precyzyjnej dokumentacji, słabe argumenty, nieumiejętność wyrażenia bólu po stracie syna to główne przyczyny otrzymania rażąco niskiego odszkodowania. Codex od 10 lat skutecznie uzyskuje najwyższe zadośćuczynienie za śmierć syna. Nasza bogata praktyka pozwala nam prowadzić skuteczne negocjacje z ubezpieczycielem i doprowadzać do szybkiej wypłaty środków. Decydując się na współpracę z Codex otrzymujesz:

– analizę sprawy odszkodowawczej

– przygotowanie fachowej dokumentacji

– profesjonalnego negocjatora

– wsparcie prawnika na każdym etapie sprawy

– bieżący monitoring prawidłowości postępowania

Jesteśmy skuteczną kancelarią, nam płacisz tylko za sukces! Prowizja pobierana jest po skutecznym zakończeniu postępowania odszkodowawczego. Codex nie pobiera żadnych opłat wstępnych i nie naraża klientów na koszty. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji i zapoznania się z naszą ofertą na dochodzenie odszkodowania za śmierć syna.