Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Oblicz wysokość należnego odszkodowania

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojej szkody i sprawdź szacunkową wartość należnego Ci odszkodowania.

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex świadczy od 10 lat skuteczną pomoc prawną w uzyskaniu odszkodowania. Nasi specjaliści to gwarancja  najwyższego roszczenia odszkodowawczego. Współpracujemy z najlepszymi prawnikami, doradcami, lekarzami i rzeczoznawcami. Szczycimy się bogatym doświadczeniem i skutecznością oscylującą w granicach 99%. Nasza pomoc prawna w uzyskaniu odszkodowania to gwarancja skuteczności i obsługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy w czołówce najlepszych kancelarii odszkodowawczych w kraju!

Skuteczna pomoc w uzyskaniu odszkodowania? Codex zaufało już ponad 20 tys. klientów!

Nasza kancelaria stawia na jasny i przejrzysty system rozliczeń. Zawsze przed przyjęciem sprawy nasi specjaliści fachowo oceniają możliwości uzyskania odszkodowania i prowizję. Codex pobiera honorarium tylko po skutecznym uzyskaniu roszczeń odszkodowawczych. Nigdy nie zmieniamy zasad w trakcie trwania postępowania. Nie narażamy klientów na dodatkowe koszty! Co nasz wyróżnia na tle konkurencji:

– skuteczność na poziomie 99%,

– wysokość średniego uzyskanego odszkodowania 58 tys. zł,

– szybkość działania – odszkodowanie nawet w 30 dni.

Nasza pomoc w odszkodowaniach jest na najwyższym poziomie. Nie warto marnować czasu na samodzielne dochodzenie środków od ubezpieczyciela. Negocjacje te bywają niezwykle ciężkie dla osób nie posiadających odpowiedniej wiedzy prawnej. Nie trać czasu i zaufaj specjalistom Codex. Zapraszamy do bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych lub osobistego spotkania z przedstawicielem terenowym (Rzeszów, Kraków, Lublin, Poznań, Warszawa i inne).