Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Zarząd


Lucyna Kuźniar-Lasota

Lucyna Kuźniar-Lasota

Prezes Zarządu

l.kuzniar-lasota@codex.org.pl
Zakres merytoryczny:

 

Z branżą odszkodowawczą jestem związana od 11 lat, a od lipca 2017 roku pełnię funkcję Prezesa Zarządu Centrum Obsługi Powypadkowej Codex. Doświadczenie zbierałam na stanowiskach od referenta do dyrektora działu dochodzenia roszczeń.

Jestem absolwentką prawa w Rzeszowskiej Szkole Wyższej WSPiA oraz psychoprofilaktyki społecznej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Odbyłam liczne szkolenia z dziedziny odszkodowań, zarządzania, sprzedaży oraz ubezpieczeń społecznych. Pasjonuję się światem biznesu – od 2 lat jestem członkiem BNI, dzięki któremu pomagam innym rozwijać swój biznes i współdzielę satysfakcję z ich sukcesów.

Odpoczywam, jeżdżąc na rolkach lub z książką Davida Ramona Hawkinsa.

Agnieszka Zańczak-Ludera

Agnieszka Zańczak-Ludera

V-ce Prezes Zarządu

finanse@codex.org.pl
Zakres merytoryczny:

 

W Centrum Obsługi Powypadkowej Codex pracuję od początku istnienia firmy, odpowiadam za Dział Finansowy. Posiadam wieloletnie doświadczenie menedżerskie, które zdobyłam na różnych stanowiskach branży ubezpieczeniowej.

Ukończyłam studia na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Rzeszowskiej. W czasie kariery zawodowej ukończyłam liczne kursy i szkolenia z zakresu finansów oraz psychologii i komunikacji interpersonalnej. Jestem certyfikowanym Coachem ICI i Practitionerem in the Art of NLP.

Lubię pracę w zespole, kontakt z ludźmi. Interesuję się kulturą i medycyną Wschodu, szczególnie ajurwedą. Z wielką przyjemnością podróżuję, uprawiam jogę oraz tai chi. Wśród moich pasji jest również psychologia i coaching, często sięgam po lekturę z tych dziedzin.

Krzysztof Najda

Krzysztof Najda

V-ce Prezes Zarządu

kn@codex.org.pl
Zakres merytoryczny:

 

Współpracuję z Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od 10 lat, obecnie obejmuję stanowisko Zastępcy Prezesa Zarządu. Jestem współzałożycielem Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych – organizacji samorządowej, która od 2010 roku stoi na straży dobrych praktyk w branży odszkodowawczej oraz aktywnie uczestniczy w pracach nad kształtem ustawowych regulacji dotyczących tego rynku.

Największą satysfakcją w pracy jest dla mnie uścisk dłoni zadowolonego klienta w dniu zakończenia prowadzenia jego sprawy. To siła, która napędza mnie do działania.

Pasjonuję się grami komputerowymi, w wolnych chwilach z przyjemnością wędkuję.